Nevíte jaká jsou vhodná firemní školení pro POVEZ? U nás si můžete vybrat školení pro POVEZ z oblasti akreditovaných kurzů IT či neakreditovaného kurzu na téma digitálního marketingu. Dále si můžete vybrat z kurzů, které jsou zakončeny zkouškou NSK. POVEZ II stále běží a dle obrázku ke dni 3.7.2018 je vidět, že finančních prostředků k této výzvě je ještě dost. Na aktuální stav alokaci peněz se můžete podívat na oficiálních stránkách úřadu práce.

POVEZ II v3 stav
Stav POVEZ II v3 ke dni 3.7.2018

Aktualizace POVEZ II v3 k 18.6. 2018

Dne 18.6. 2018 proběhla mírná aktualizace aktuální výzvy 3 projektu POVEZ II.

Zde je oficiální souhrn z webu http://povez.uradprace.cz

Upozorňujeme, že od 18. 6. 2018 bude účinné nové znění Podmínek pro zájemce o vstup do projektu.

Nejdůležitější změny:

– Zrušeno omezení počtu podaných žádostí na jednoho žadatele
– Rozšíření možnosti zapojení osob již v projektu podpořených v rozsahu nad 40 hodin
– Zrušen dokument Desatero pravidel pro zájemce o vstup do projektu POVEZ II
– Byl upraven požadavek k realizaci výběrových řízení na dodavatele vzdělávacích aktivit

Taktéž byly zaktualizovány dokumenty k POVEZ II v3

Rozhodně doporučujeme projít si zaktualizované dokumenty, pokud uvažujete o vzdělávání v rámci projektu POVEZ II pro vaše zaměstnance.

IT školení pro POVEZ II

Vybírat si můžete z široké nabídky našich IT kurzů. Především dle mezinárodního standardu ECDL a to v ve dvou obtížnostech ECDL CORE (Digitální gramotnost)  a ECDL ADVANCED (Digitální profesionál).

Pokud jste nenašli žádný termín vhodný právě pro vás, jsme schopni Vám připravit školení na míru dle vašich požadavků v délce 40 hodin. Takové školení na míru jsme pořádali například pro Televizi Přerov.

Kurzy na téma – Digitální marketing

Z oblasti digitálního marketingu si můžete vybrat například kurz Digitální marketing pomocí WordPressu, který jsme pořádali například pro Televizi Přerov. V našem článku Školení WordPress pro TV Přerov si můžete přečíst, jak takové školení probíhá a co je jeho obsahem. Dále si zde můžete přečíst i recenzi od našeho spokojeného zákazníka.

Vybírat si můžete i z kurzů z oblasti Digitální gramotnosti dle ECDL. Více o tom, z jakých modulů si v této oblasti můžete vybírat, si můžete přečíst v našem článku na téma  POVEZ II – VÝZVA III nebo také v našem článku Školení Digitální marketing dle ECDL je vhodné pro POVEZ II, a Novinky v konceptu ECDL, kde se dozvíte obecné informace týkající se ECDL.

Kurzy zakončené profesní zkouškou NSK

Pro POVEZ II jsou vhodná i školení, která jsou zakončena profesní zkouškou dle NSK, jako je například:

Pokud potřebujete více informací týkajících se POVEZ II nebo máte zájem o naše kurzy vztahující se k POVEZ II, napište nám na náš email  POVEZ-II@poc-sluzba.cz