V rámci projektu „Podpora odborného vzdělávání zaměstnanců II“ (POVEZ II), jsme úspěšně realizovali školení pro TV Přerov. Školení bylo na téma Tvorba webových stránek v redakčním systému WordPress.

Úspěšně jsme realizovali školení pro TV Přerov

Úspěšně jsme realizovali školení pro TV Přerov

Společnost Televize Přerov začala vysílat už od roku 1994. Mezi hlavní doménu Televize Přerov patří zpravodajství o aktuálním dění přerovského regionu. Dále se Televize Přerov zabývá publicistikou, dokumentární tvorbou a reklamní tvorbou. Školení pro TV Přerov na téma Tvorba webových stránek v redakčním systému WordPress se uskutečnilo na podzim loňského roku 2017. Trvalo 5 dní vždy po 8 hodinách v celkové délce trvání 40 hodin. Školení probíhalo v prostorách TV Přerov. Jednalo se o zakázkové školení přizpůsobené přímo pro TV Přerov tzv. „školení na míru„. TV Přerov přecházela ze systému Joomla na systém WordPress. Vše okolo tohoto kurzu proběhlo v pořádku, byli splněny všechny náležitosti. Celá administrace spojená s tímto kurzem byla také v pořádku dle pozitivních ohlasů z Úřadu práce. Jsme rádi za kladné hodnocení, které se k nám dostalo od našeho spokojeného zákazníka. Jednatel společnosti pan Ing. Vladimír Pospíšilík se k realizaci kurzu vyjádřil následovně:

„Výše uvedená služba byla dodána Ing. Podmolíkem. Vzhledem k jeho praktickým zkušenostem se správou webu ve WordPressu byla výuka doplňována informacemi a radami, které určitě využije každý webový administrátor“.  

Je pro nás důležité mít spokojené zákazníky a snažíme se aby jich bylo co nejvíce. Pokud byste se chtěli i vy zúčastnit našich kurzů prostřednictvím projektu POVEZ II, stačí si vybrat kurz z naší nabídky a přihlásit se. Projekt POVEZ II stále běží, pokud byste měli i vy zájem o tento kurz nebo o jakýkoliv jiný kurz, tak se můžete podívat na naše stránky POVEZ II – služby. Na této stránce naleznete seznam doporučených kurzů, vztahující se k žádosti POVEZ II. Více o aktuálních informací vztahujících se k projektu POVEZ II si můžete přečíst v našem předešlém článku POVEZ II – III. výzva – novinky. Pokud byste nenašli vhodný kurz z námi navrhovaných, tak napište na email povez-ii@poc-sluzba.cz a určitě najdeme vhodné řešení pro Vás a vaši firmu.