Již několik dní je otevřena III. výzva v rámci projektu POVEZ II. Připraveno je celkem 1 500 milionů Kč na podporu odborného vzdělávání zaměstanců. Pojdme si shrnout několik novinek z 3. výzvy.

V rámci výzvy I. a II. se nám jako společnosti podařilo zrealizovat několik úspěšných školení. Často se jednalo o školení na téma Digitální marketing  vybrané referenece si můžete přečíst na našem specializovaném portálu Digitalni-Marketer.cz.

Souhrn novinek POVEZ II – III. výzva

 • Do vzdělávacích kurzů v rámci aktuální kolové výzvy mohou být zařazeny osoby, které dosud nebyly v projektu podpořeny, nebo osoby, které od začátku projektu absolvovaly vzdělávání v součtu kratším než 40 hodin (1 hodina = 60 minut).
 • Ve výjimečných případech je možné podpořit vzdělávání již podpořených osob v rozsahu nad 40 hodin. Rozhodnutí o podpoře těchto osob je plně v kompetenci příslušného pracoviště KrP.
 • Žadatel může odeslat v aplikaci POVEZ II maximálně 5 žádostí v aktuální kolové výzvě v rámci celé České republiky.

Podle obrázku z dnešního dne (14.11. 2017) lze vidět, že trend není takový, jako při výzvě II., kdy byly peníze velmi brzo alokovány. V případě vysokého zájmu se očekává další doplnění financí (předpoklad příjmu žádostí do 03/2018)

POVEZ II - 3 výzva - alokace peněz
POVEZ II – III. výzva – alokace peněz k 14.11. 2017

Webová aplikace příjmu žádostí, ze které je uvedný obrázek výše, je opět otevřena – http://povez.uradprace.cz/  s opět 1,5 mlrd Kč.

Nové dokumenty POVEZ II – III. výzva

Vše se mění a aktualizuje, takže jsou tu opět nové dokumenty a abychom Vám usnadnili jejich hledání, máte je zpřístupněny na našich stránkách – odkaz na dokumenty.

Naše služby pro POVEZ II 

Doporučené školení pro POVEZ II naleznete na stránce SLUŽBY, samozřejmě si můžete vybírat z celého našeho portpofolia školení na firemních stránkách https://centrum-vzdelavani.cz. Pokud byste měli jakkékoliv dotazy – a to jak ohledně žádostí pro POVEZ II nebo konkrétních školení – můžete nás kontaktovat prostřednictvím emailu povez-ii@poc-sluzba.cz nebo prostřednictvím formuláře níže.

  Jméno a příjmení *

  account_circle

  Email *

  email

  Telefoní číslo

  phone

  Zpráva

  message