Po období lehkého nezájmu firem o školení a kurzy, možná i díky aktuálním Výzvy 097 a již ukončenou Výzvu 110, se opět pozornost firem od náboru a shánění nových pracovníků přesouvá k vlastním, současným zaměstnancům. Můžeme nabídnout celou škálu kurzů jak pro začátečníky tak až po pokročilé včetně studia MBA na naší Akademii digitálního managementu.

Výzvu 097 a Výzva 110 s jednotkovými náklady

Už si pomalu firemní prostředí zvyká na nový snad zjednodušeny způsob administrace formou tzv. Jednotkových nákladů. Kde je celá oblast firemního vzdělávání administrativně rozdělena na již obecně známé skupiny:

AktivitaVýše jednotkového nákladu [Kč]
Obecné IT 324 Kč
Měkké a manažerské dovednosti593 Kč
Jazykové vzdělávání 230 Kč
Specializované IT 609 Kč
Účetní, ekonomické a právní kurzy 436 Kč
Technické a jiné odborné vzdělán252 Kč
Interní lektor 144 Kč

Vždy platí, že náklady na jednu osobohodinu (v délce 60 minut) dalšího vzdělávání (kurzu) v dané aktivitě

Naše nabídka školení pro Výzvu 097 a 110

na našich produktových webových stránkách (viz. níže) najdete podrobnější popisy jednotlivých typů a variant školení a to převážně v oblastech:

Obecné IT a Specializované IT

Nabízíme širokou škálu od základních přes pokročilé varianty IT kurzů až po profesionály. Mimo širokou škálu kurzů vedenou certifikovanými lektory nabízíme také varianty počítačových kurzů zakončené mezinárodními zkouškami ECDL (CORE a ADVANCED) bližší informace najdete ZDE.

Měkké a manažerské dovednosti

v rámci tohoto tématu můžeme nabídnout širokou škálu školení a kurzů od zakázkových až po akreditované kurzy např. v oblasti Digitálního marketingu či třeba Projektového řízení. Zde můžeme nabídnout také mimo standardní školení a kurzy tak také varianty kurzů akreditovaných se závěrečnou buď profesní zkouškou či mezinárodním standardem. Bližší informace o

  • Projektovém řízení najdete ZDE,
  • Digitálním marketingu ZDE,
  • AGE mangementu ZDE,
  • Akademie GDPR ZDE,
  • Kurzy a školení Osobnostním rozvoji ZDE,
  • Profesní zkoušky dle NSK ZDE,
  • cyklus 12 jednodenních seminářů (naplňují studium MBA),
  • a další (Lektor, Personalista,…)……

V případě Vašeho zájmu nám zašlete poptávku a rádi Vám vypracujeme nabídku našeho školení a zakázkových či akreditovaných kurzů či profesních zkoušek. Poptávky adresujte na info@poc-sluzba.cz, děkujeme.