IT security pro podnikové řízení

Dnes již každý z nás pracuje v práci s internetem. Znáte všechny zásady bezpečného využívání počítačů? Víte, na co si dát na internetu pozor? Víte, jak se bezpečně pohybovat a komunikovat na internetu? Víte, jak zabezpečit počítač, datová média nebo datovou síť před účinky škodlivých programů? Umíte zálohovat svoje data na počítači? Pokud je většina vašich odpovědí na tyto otázky záporná, pak je tu školení pro Vás! Přihlaste se do kurzu IT security pro podnikové řízení.

Komu je školení IT security pro podnikové řízení určeno:

Školení je určeno pro všechny pracovníky ve firmě, kteří pracují s počítačem, pohybují se na internetu, pracují s firemními daty – manažeři, vedoucí pracovníci, obchodníci, administrativní pracovníci, …

Hlavní cíle školení:

  • Pochopit důležitost bezpečnosti při používání informačních a komunikačních technologií. Jak mohou být data v počítači ohrožena.
  • Používat pro zabezpečení dat přístupová hesla a šifrovat soubory s daty nebo dokumenty tak, aby se k nim nedostali neoprávněné osoby.
  • Umět správně ukládat data na externí úložiště (server, externí disk, USB flash disk,…) a pochopit rizika ukládání dat na internetová úložiště.
  • Umět se bezpečně pohybovat na internetu.
  • Umět ochránit počítač nebo mobilní zařízení před neoprávněným přístupem.
  • Umět ochránit počítač před škodlivými programy – malware, trojský kůň, rootkit, back door, … Používání antivirového programu.
  • Předcházet bezpečnostním problémům při komunikaci po internetu pri používání e-mailu, sociálních sítích a mobilních zařízeních.

Místo konání a délka školení:

Výuka IT security pro podnikové řízení může být realizována v prostorách zákazníka nebo v naší specializované učebně na některé z našich poboček.

Délka kurzu je 1 den = 8 hodiny – od 9:00 do 16:00 hodiny.

Cena školení:

Cena je 3.990 Kč + 21 % DPH.

Výukové materiály:

Každý účastník obdrží speciální výukové materiály odpovídající obsahu školení, cvičné příklady a testy.

Ukončení školení a výstupní doklad:

Školení je ukončeno mezinárodně uznávaným testem, takže účastníci obdrží mezinárodně uznávaný doklad Certifikát ECDL Profile.

Profil lektorů:

Výuku vedou certifikovaní lektoři IT – akreditovaní testeři ECDL, kteří mají mnohaletou praxi jak v daném oboru, tak ve vzdělávání dospělých.

Aktuální kurzy – ZDE .