Školení Digitální marketing dle ECDL je vhodné pro POVEZ II

Nedávno jsme zveřejnili informaci o novém specializovaném školení Digitální marketing dle ECDL, které je vhodné do POVEZ II výzva 2, a  z několika důvodů. Za prvé – nejedná se o běžné školení, ale o specializované školení, které pomáhá zaměstnancům naučit se vše potřebné pro to, aby mohli správně a efektivně fungovat v prostředí internetu. Druhým důvodem je délka školení – 40 hod v 5 dnech (1 hodina = 60 minut). Podle našich dosavadních zkušeností, je vhodnější realizovat školení jeden den v týdnu, aby měli účastníci možnost nové informace „vstřebat“ a případně si je i prakticky vyzkoušet s možností následné konzultace s lektorem.

Co je to ECDL?

Koncept ECDL (European Computer Driving Licence) pochází z Irska a je zaměřen na digitální gramotnost, kde definuje co je potřeba znát a umět, abychom mohli říci, že jsme digitálně gramotní, a dále také poskytuje nástroj pro jeho ověření. Základní koncept obsahoval 7 modulů, které byly zaměřeny na práci s kancelářským software, ale jak postupovala doba tak se koncept ECDL rozšiřoval. Aktuální přehled modulů najdete na oficiálních stránkách ECDL. Naše společnost aplikuje koncept ECDL už více jak 10 let v České republice a patříme mezi několik vybraných společností, které s ECDL úzce spolupracují. V poslední době jsme se podíleli také na lokalizaci sylabu pro ECDL M18 Digitální marketing (Využívání digitálních technologií v marketingu).

Nový kurz Digitální marketing dle ECDL

Připravili jsme pro Vás nový kurz, který je postaven právě na sylabu modulu M18 ECDL. Tento kurz jsme pojmenovali Digitální marketing dle ECDL a popis kurzu můžete nalézt buď na firemních stránkách nebo produktových digitalni-marketer.cz. Jedná se o 40 hod kurz, kdy se v průběhu 5 dnů seznámíte se všemi podstatnými informacemi z oblasti digitálního marketingu.

Obsah kurzu – tématické celky

 1. Den – Úvod do digitální ho marketingu
 2. Den – Marketing přes vyhledávače – SEM (Search Engine Marketing) – SEO a PPC
 3. Den – Email marketing
 4. Den – Firemní sociální sítě – Facebook, Twitter, LinkedIn, Google+
 5. Den – Kontrolujte svůj web pomocí Google Analytics

Během školení si projdeme a seznámíme se s aktuálními trendy i praktickými činnostmi v konkrétních službách jako je například MailChimp pro email marketing. Dále si ukážeme reklamní systémy Google AdWords, Seznam Sklik či Facebook reklamní systém. Součástí marketingu přes vyhledávače je i část SEO, neboli zaměření se na to, co je důležité mít na svých stránkách, co si zkontrolovat a co vyhledávače vyžadují. A na závěr si projdeme nástroj Google Analytics, jak ho propojit s Google Search Console nebo Google AdWords, jak si správně nastavit profil a především, jak číst data, které nám Google Analytika poskytne, neboli jak data interpretovat.

Zaujal Vás Digitální marketing dle ECDL? Napište nám!

  Jméno a příjmení *

  account_circle

  Email *

  email

  Telefoní číslo

  phone

  Zpráva

  message

  Digitální marketing, ECDL, POVEZ II - výzva 2
  Předchozí příspěvek
  Znovu spuštění POVEZ II – výzva 2 (po 7h alokováno 30mil Kč)
  Následující příspěvek
  POVEZ II – Výzva č. 2 byla ukončena

  Související články