Také jste, stejně jako řada našich zákazníků, nestihli podat všechny své žádosti do projektu POVEZ II? Možná se blíží další etapa POVEZ II

V posledních komisích byly našim klientům schvalovány kurzy a školení zaměřené na odborná a spíše specifická témata. Školení a kurzy z oblasti tzv. měkkých dovedností, byly spíše zamítnuty, což je asi obecná situace v rámci žádostí POVEZ II.

Nejžádanější školení a kurzy

Setkali jsme se s různými přístupy v hodnocení, či právě nehodnocení, u našeho velmi žádaného kurzu Online/digitální/internetový marketing. V tomto případě se jednoznačně jedná o specifickou znalost a dovednost pro pracovníky obchodních a marketingových oddělení. Témata jako – Problematika správného nastavení SEO, PPC, klíčových slov,… aplikace znalostí a schopnost se správně rozhodnout pro nejefektivnější nasazení Google Analytics případně Google Tag Manager nebo nastavení Google Search Console, Google AdWords a dalších nástrojů lze opravdu jen těžko zařadit do měkkých (soft skills) dovedností.

Očekáváme nárůst těchto zakázkových kurzů či školení právě v souvislostí s vlnou PRŮMYSL 4.0 ve všech jejich podobách. Zde rozšiřujeme naše služby a jsme připraveni realizovat pro zákazníky i specializované marketingové kampaně, speciální „produktové“ weby či webové aplikace. V rámci našeho týdenního obchodního pobytu v Číně jsme si v reálu vyzkoušeli tamní internetové prostředí a jsme schopni i na tomto žádaném trhu uplatnit digitální marketing.

Dalším žádaným a docela bezproblémově schvalovaným produktem byla Obchodní/odborná angličtina pro jednotlivé profese. Zde si naši lektoři s mnohaletou zkušeností z mezinárodního obchodu získali zákazníky právě nejen díky dobré praktické zkušeností z aktivního používání anglického jazyka, ale i díky konkrétním jazykově-kulturním zvyklostem, jejichž znalost pomáhá a zvyšuje úspěšnost jejich práce.

Nově připravené školení a kurzy

Pro naše zákazníky jsme připravili další odborné/specificky zaměřené kurzy na zakázku převážně z oblasti IT (obecné i specifické), Digitální gramotnosti dle ECDL – specifická školení či poradenství.

Nově máme připravené a jako certifikovaný partner jsme schopni zakázkově upravit „na míru“ kurzy a školení v oblasti Age Managemenu, Profesní Seniorita®, Age Management friendly, poradenství a koučink při zavádění strategie přístupu dle Age Managamentu do firem. Jsme připraveni realizovat Audity Age Managamentu ve firmách,…

Z oblasti digitálního marketingu můžeme nabídnou jak naše vícedenní školení Digitálního marketingu dle ECDL nebo Tvorbu webových stránek pomocí WordPressu.

Otázky? Napište nám!

Pokud byste se chtěli dozvědět více o našich kurzech v kontextu POVEZ II tak nám napište na email povez-ii@poc-sluzba.cz nebo pomocí formuláře níže.

  Jméno a příjmení *

  account_circle

  Email *

  email

  Telefoní číslo

  phone

  Zpráva

  message